Z ostatniej chwili

Porównanie wyciskarek. Cz. II.

HUROM HF 2G Premium to model o innowacyjnej budowie, wprowadzony niedawno na nasz rynek. Projektanci wprowadzili do jego budowy kilka zmian i modernizacji, które mają wpływ na jakość pracy. Po pierwsze w mechanizmie zastosowano wałek z podwójną łopatką, która daje możliwość większej efektywności wyciskania soku, równocześnie utrzymując pracę na niskich obrotach. Przy jej produkcji nie użyto żadnych niebezpiecznych materiałów, typu bisfenol, co daje nam gwarancję dbałości o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Wałek odpowiedzialny za pracę urządzenia obraca się z prędkością 40 obrotów na minutę, co daje nam w efekcie nieutleniony sok, wysokiej jakości, jaki możemy przechowywać przez dłuższy czas. Producenci wyposażyli ten model też w system bezpiecznego uruchamiania. Wyciskarka jest dostępna w kiku wariantach kolorystycznych, zajmuje mało miejsca, a do tego producent oferuje 10 –letnią gwarancję na silnik oraz 2 –letnią gwarancję na elementy wymienne.

HUROM HG 2G to kolejny model nad którym warto się pochylić i przybliżyć jego cechy. To urządzenie dzięki któremu uzyskamy zdrowe soki, pełne witamin i minerałów, nieutlenione, które można przechować dłużej w lodówce. Wykonana również z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, z wykluczeniem bisfenolu. Wyposażona jest w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które sprawiają, że jej obsługa jest prosta i szybka. Ma pionowy wałek, dostępna jest w kolorze czekoladowym, srebrnym i czerwonym. Dzięki zastosowaniu wałka z dwoma łopatkami, urządzenie pracuje z prędkością 40 obrotów na minutę, co jest optymalna prędkością do uzyskania zdrowych soków. Ma bogaty zestaw dodatkowych akcesoriów, producent daje 10 lat gwarancji na prace silnik i 2 lata na pozostałe elementy.

 

HUROM HU 700 to urządzenie wyróżniające się pionową konstrukcją budowy, co ułatwia przygotowanie pysznych, zdrowych soków. Ma wbudowany wolnoobrotowy wałek ślimakowy, który znacznie ułatwia wyciskanie soków z nawet bardzo twardych warzyw i owoców, ale też i z delikatnych traw i roślin liściastych. Pracuje bardzo szybko i bezpiecznie, jest łatwa w czyszczeniu i obsłudze. Ma 10-letnia gwarancję, a dostępna jest w trzech kolorach. HUROM GD to urządzenie pracujące niezawodnie i z wysoką efektywnością. Pozwala na przygotowanie nie tylko soków, ale także wielu innych dań, takich jak musy, produkty homogenizowane, makarony. Wyposażona w mechanizm ślimakowy wolnoobrotowy, co daje gwarancje wysokiej jakości soków. Jest bezpieczna w użyciu, posiada nowoczesny design i działa bardzo sprawnie.

O nas

logo-footer

Bogaty materiał wiedzy z dziedziny wyciskarek do soków. Dzięki nam, poznasz najlepsze techniki, przepisy oraz porady. Wybór odpowiedniej wyciskarki również nie będzie już problemem.

Często czytane

Rukola - jakie ma właściwości i składniki odżywcze?
Wyciskarka do soków Cooksense HD 8801
Wyciskarka Cooksense HD

Świeże newsy branżowe

Wyciskarka do soków Hurom HP
Domowy jogurt w prosty sposób
Hurom Alpha – rynkowa nowość
© Copyright portaldomi.pl 2016 All Rights Reserved.