Z ostatniej chwili

Wyciskarka Cooksense HD

Na naszym krajowym rynku jest to nowość. To urządzenie, które łączy w sobie najważniejsze cechy poziomych oraz pionowych wyciskarek do soków. Dzięki temu, że ma zastosowaną pionową technologię wyciskania praktycznie nie będzie trzeba upychać produktów. Dodatkowo jednak podobnie jak w poziomych urządzeniach mamy dołączony korpus do homogenizacji i dzięki temu funkcjonalność takiego urządzenia jest dużo większa. Jest to jedna z niewielu wyciskarek na rynku, która ma właśnie funkcję mielenia a przygotowywana jest w pionowej formie.

 

Dzięki temu dodatkowemu korpusowi do homogenizacji możliwe będzie przygotowywanie wielu ciekawych potraw takich jak sałatki, sosy czy sorbety. Będzie można realizować różnorakie dania i nasza kuchnia tym samym stanie się naprawdę wyjątkowa. Przygotowane rozwiązania w urządzeniu Cooksense to również gwarancja, że wszystkie posiłki będą zachowywać naturalne kolory i będą doskonałe pod kątem świeżości. Silnik na poziomie 200 W sprawdzać się będzie idealnie również w momencie, gdy chcemy pracować z twardymi surowcami jak i warzywami liściastymi.

Wyciskarka do soku Cooksense HD przygotowana została z użyciem doskonałych jakościowo materiałów. Jest to sprzęt cichy i wydajny. Sito i wałek budowane są z ULTEMu. Jest to surowiec, który charakteryzuje się większą twardością niż poliwęglan i dzięki temu takie urządzenie jest bardzo odporne na wszelkiego rodzaju mechaniczne uszkodzenia. Wyciskarka ma przygotowany indukcyjny system o odpowiedniej wydajności, który przez wiele lat powinien bez zarzutu pracować. Praca z małą prędkością to również gwarancja, że sok będzie doskonałej jakości i będzie można oczekiwać, że będzie bogaty w cenne składniki odżywcze oraz enzymy. Sok uzyskiwany z użyciem tej wyciskarki będzie miał również mała ilość piany. Przekładnia mechaniczna pracuje na przełożeniu 1:37 dzięki czemu wyciskarka ma bardzo dużą siłę miażdżenia. Producent dołącza do sprzętu dobrze przygotowaną instrukcję obsługi oraz gwarantuję serwis, gdy ze sprzętem będzie się coś działo.

O nas

logo-footer

Bogaty materiał wiedzy z dziedziny wyciskarek do soków. Dzięki nam, poznasz najlepsze techniki, przepisy oraz porady. Wybór odpowiedniej wyciskarki również nie będzie już problemem.

Często czytane

Rukola - jakie ma właściwości i składniki odżywcze?
Wyciskarka do soków Cooksense HD 8801
Wyciskarka Cooksense HD

Świeże newsy branżowe

Wyciskarka do soków Hurom HP
Domowy jogurt w prosty sposób
Hurom Alpha – rynkowa nowość
© Copyright portaldomi.pl 2016 All Rights Reserved.