Z ostatniej chwili

Wyciskarka do soków Cooksense HD 8801

To wyciskarka, która nie jest szczególnie droga, jednak będzie wykonywana z tych materiałów, które można określić jako te doskonałe. Przygotowane urządzenie jest wolne od bisfenoli co również ma duże znaczenie. Mamy tam doskonały wałek oraz sitko. Ultem nie będzie również reagował z kwasami w soku co jest bardzo ważne, ponieważ nie będzie oddawał nic niekorzystnego do soków. Ultem jest także takim surowcem, który ma bardzo dużą twardość. Dzięki temu będzie można wykorzystywać go w wyciskarkach ponieważ bez większych problemów poradzi sobie praktycznie z każdym surowcem. Nie będzie trzeba się także obawiać, że te elementy, które są tak wykonywane mogą pęknąć.

 

Ważne będzie również to, że wyciskarka tak jak najlepsze urządzenia do soków przygotowywana jest na terenie Korei. Wałek, który jest tam przygotowany to unikalna konstrukcja, która dodatkowo ma również dwa liście. Przyczyniają się one do efektywniejszego wyciskania praktycznie każdego surowca. Sprzęt sam będzie zaciągał materiał i dawkował jego ilość. Producent zmienił również w stosunku do wcześniejszych urządzeń swoją misę co ma duże znaczenie, ponieważ oddzielenie pulpy od soku będzie dokładniejsze. Sok staje się więc dużo czystszy niż w przypadku urządzeń konkurencji.

Cooksense HD 8801B to urządzenie, do którego dołączony jest również mincer. Dzieki temu będzie można przygotowywać sorbety owocowe, szatkować będzie można warzywa, kruszyć lód i będzie można realizować homogenizację produktów. dużą zaletą takiego sprzętu będzie silnik 200W. Większa moc urządzenia sprawia, że pracuje ono bardzo sprawnie i nawet przy długiej pracy nie wydarzy się nic złego z tym sprzętem. Z drugiej strony nie jest to również bardzo duży silnik, dlatego nie trzeba się obawiać dużego zużycia prądu. Obecnie, gdy coraz częściej mamy urządzenia w kuchni na widoku wiele osób zwraca uwagę na to jaki jest wygląd zewnętrzny sprzętów. W przypadku nowego urządzenia Cooksense jest to rzeczywiście zaleta, ponieważ sprzęt wykonany jest nie tylko z bardzo dobrych jakościowo materiałów, ale również takich, które będą się świetnie prezentować.

O nas

logo-footer

Bogaty materiał wiedzy z dziedziny wyciskarek do soków. Dzięki nam, poznasz najlepsze techniki, przepisy oraz porady. Wybór odpowiedniej wyciskarki również nie będzie już problemem.

Często czytane

Rukola - jakie ma właściwości i składniki odżywcze?
Wyciskarka do soków Cooksense HD 8801
Wyciskarka Cooksense HD

Świeże newsy branżowe

Wyciskarka do soków Hurom HP
Domowy jogurt w prosty sposób
Hurom Alpha – rynkowa nowość
© Copyright portaldomi.pl 2016 All Rights Reserved.