Z ostatniej chwili

Dlaczego warto mieć wyciskarkę soku ?

Wiele osób zadaje pytanie co należy zrobić, by być zdrowym. Niestety nie ma jednej recepty, która będzie się dobrze sprawdzać. można jednak walczyć o siebie i swoje zdrowie. na pewno kupno wyciskarki do soków będzie dobrym rozwiązaniem, dzięki któremu będzie można cieszyć się smacznymi sokami z owoców, warzyw oraz ziół. Nasz organizm będzie mógł dzięki takim sokom cieszyć się ogromem witamin i minerałów, które są nam potrzebne do normalnego funkcjonowania. Dawniej robiło się soki wirówkami, ale tak naprawdę nie dają one tak cennych składników jak wyciskarka. Jeśli chodzi o sok z sokowirówki to praca urządzenia sprawia, że jest on pozbawiony wielu cennych składników i niestety nie będzie się mógł dobrze sprawdzać. obecnie mamy urządzenia najnowszej generacji, które spełnią oczekiwania i pozwalają nam na prowadzenie zdrowego trybu życia właśnie w oparciu o soki. Te doskonałe urządzenia to wyciskarki, których możliwości są obecnie wyjątkowe i można z nich przygotowywać perfekcyjnie smakujący sok.

 

Dostępne obecnie wyciskarki mogą mieć różny kształt. Te poziome będą miały bardzo podobny wygląd do maszynki do mielenia. Jeśli chodzi o wyciskarkę to charakterystycznym elementem jest tam wałek ślimakowy, który jest bardzo dokładnie dopasowany. Urządzenie może działać dzięki napędowi elektrycznemu albo ręcznemu. Wyciskarce do soków na początku robienia soku wszystkie surowce są bardzo dokładnie gniecione a następnie dociskane do sita, przez które sok będzie się wydostawał. Wszystko realizowane jest przy dużym ciśnieniu jakie będzie gwarantowane dzięki pracy wałka miażdżącego. Posiadając dla siebie wyciskarkę można przygotowywać naprawdę różne soki, które będą miały połączenie wielu cennych składników. Sami decydujemy o tym jak sok wykonamy i jakie składniki będziemy wykorzystywać.

Przykłady doskonałych soków:

 

TROPIKANA: 2 obrane, pokrojone owoce mango 3 obrane kiwi ½ pokrojonego ananasa ½ filiżanki świeżych liści mięty 1 filiżanka kruszonego lodu

 

SPOSÓB PRZYGOTWANIA : Wyciśnij mango, kiwi i ananasy. Przesyp lód do czterech szklanek, dopełnij sokiem i zamieszaj.

 

SOK POPRAWIAJĄCY WITALNOŚĆ : 6 marchwi 4 duże jabłka 2 średnie łodygi selera naciowego plaster (1 cm) imbiru do smaku 1 duża pomarańcza

 

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA : Obraną marchew, pokroić na części. Jabłka pokroić, ale nie usuwać gniazd. Zamiast pomarańczy możesz użyć ananasa lub czerwonego buraka.

O nas

logo-footer

Bogaty materiał wiedzy z dziedziny wyciskarek do soków. Dzięki nam, poznasz najlepsze techniki, przepisy oraz porady. Wybór odpowiedniej wyciskarki również nie będzie już problemem.

Często czytane

Rukola - jakie ma właściwości i składniki odżywcze?
Wyciskarka do soków Cooksense HD 8801
Wyciskarka Cooksense HD

Świeże newsy branżowe

Wyciskarka do soków Hurom HP
Domowy jogurt w prosty sposób
Hurom Alpha – rynkowa nowość
© Copyright portaldomi.pl 2016 All Rights Reserved.