Z ostatniej chwili

WYCISKARKI PIONOWE A WYCISKARKI POZIOME — RÓŻNICE CZ I

WYCISKARKI PIONOWE

 

Są to wyciskarki najnowszej generacji, które działać będą w oparciu o wiele innowacyjnych rozwiązań. Mają one mniej obrotów silnika. Im mniej obrotów będzie tym przygotowywany sok będzie cenniejszy enzymy, witaminy oraz minerały. Jest to także lepszy dla naszego zdrowia sok. Im mniej obrotów urządzenie wykonuje tym wyciskanie soku jest bardziej zbliżone do naturalnego mechanicznego tłoczenia. Najlepsze są te urządzenia, które pracują z prędkością około 40 obrotów na minutę. Obecnie wykorzystuje się do produkcji również nowoczesne materiały takie jak Ultem oraz Tritan. Jest to doskonałe rozwiązanie, które gwarantuje, że przygotowywana wyciskarka będzie się dobrze sprawdzać. Takie surowce to gwarancja ochrony przed zniszczeniem, ponieważ wytrzymałość sprzętu będzie wyjątkowa. Jednocześnie są to obecnie urządzenia wolne od bisfenoli co dla wielu osób także będzie bardzo ważne.

Trzeba pamiętać, że dzięki dobrym surowcom jedzenie nie będzie wchodziło w reakcję z produktem i tym samym możemy być pewni, że jest to produkt, który będzie bezpieczny dla naszego zdrowia. Dobrze przygotowywane urządzenia dostają również odpowiednio długą gwarancję. Można liczyć na dodatkowe funkcje, które udoskonalają sprzęt i dają nam jeszcze więcej możliwości. Między innymi oczekiwać można funkcji przepłukiwania, która będzie takim ważnym elementem chroniącym nas przed rozkładaniem sprzętu po każdym użyciu, by go dokładnie wymyć. Funkcja automatycznego czyszczenia to takie rozwiązanie, które świetnie się sprawdza i warto na to zwracać uwagę. Mamy specjalne silikonowe wycieraczki, które mogą omiatać misę jeszcze w trakcie pracy. Dzięki temu również straty w surowcu będą zdecydowanie mniejsze. Wszyscy producenci obecnie starają się mocno dbać o swoje urządzenia i wprowadzają nowoczesne rozwiązania, które mają sprawić, że taki sprzęt będzie pracował jeszcze lepiej. Dostajemy między innymi ciekawe rozwiązania umożliwiające nam sprawne wykorzystywanie urządzenia i skuteczną ochronę przed awariami. Ważne będzie również to jaką gwarancję producent będzie w stanie nam zagwarantować na takie urządzenie.

O nas

logo-footer

Bogaty materiał wiedzy z dziedziny wyciskarek do soków. Dzięki nam, poznasz najlepsze techniki, przepisy oraz porady. Wybór odpowiedniej wyciskarki również nie będzie już problemem.

Często czytane

Rukola - jakie ma właściwości i składniki odżywcze?
Wyciskarka do soków Cooksense HD 8801
Wyciskarka Cooksense HD

Świeże newsy branżowe

Wyciskarka do soków Hurom HP
Domowy jogurt w prosty sposób
Hurom Alpha – rynkowa nowość
© Copyright portaldomi.pl 2016 All Rights Reserved.