Z ostatniej chwili

Wyciskarka do soków Hurom HP

Hurom, światowy lider w produkcji wyciskarek do soku, wprowadził niedawno na rynek nowy model swojej wyciskarki, Hurom HP. Jest to urządzenie z serii Personal, czyli przeznaczone do użytku domowego dla osób, które chcą zadbać o zdrowie swojej i swojej rodziny oraz cieszyć się smakiem idealnych soków owocowych.

Hurom HP jest kompaktową wyciskarką mieszczącą się w każdej, nawet najmniejszej kuchni, która dodatkowo posiada efektowny, odświeżony design. Charakteryzuje go ucieczka od katów prostych oraz ciekawe, typowo kuchenne kolory. Są to róż, kolor pistacjowy oraz kremowy. Chociaż Hurom HP jest stosunkowo mała, nie ma najmniejszych problemów z wyciskaniem soku z dowolnych warzyw i owoców, a nawet ziół czy orzechów, jak również jest w stanie dla nas przyrządzić na przykład sorbety.

Hurom HP posiada długą listę cech zachęcających nas do jej zakupu.

Najważniejsze z nich to:

I. Efektowny design – nowoczesny wygląd oparty o niewielkie rozmiary i zaokrąglenia poparte przez pastelową kolorystykę. Wyciskarka Hurom HP posiada także specjalny upychacz w kolorze obudowy, co stanowi jej idealne dopełnienie.

II. Opatentowana technologia wolnoobrotowa – uzyskanie najlepszej jakości soku możliwe jest tylko przy imitacji ręcznego wyciskania soku i taką imitację właśnie przeprowadza wyciskarka Hurom HP. Jej wał ślimakowy obraca się z prędkością 43 obrotów na minutę, co gwarantuje uzyskanie najlepszego smaku i składu soku. Przekłada się to także na wydajność wyciskarki, ponieważ cały sok nawet z roślin liściastych jest skutecznie wytłaczany.

Wyciskarka do soków

III. Łatwość w czyszczeniu – materiały wykorzystane do produkcji wyciskarki Hurom HP zostały dobrane tak, by się je łatwo czyściło, a do tego posiada ona specjalne szczotki oczyszczające ją już w czasie pracy, co jeszcze bardziej przyspiesza proces czyszczenia. Konstrukcję łatwo rozłożyć, po czym wystarczy ją spłukać.

IV. Jakość i trwałość – wspomniane wyżej materiały to plastiki o bardzo wysokiej trwałości oraz o właściwościach gwarantujących nam, że do soku nie uwalniają się żadne szkodliwe substancje. Sam wał posiada własny opatentowany materiał wykonania, co zapewnia mu trwałość ośmiokrotnie wyższą od trwałości typowych elementów plastikowych.

V. Cicha praca – wały wolnoobrotowe zazwyczaj pracują dość cicho, ale w wyciskarce Hurom HP zastosowano dodatkowo nowoczesny silnik AC wykonany w technologii bezszczotkowej. Oznacza to, że jest on bardziej wytrzymały i nie zepsuje się z czasem, a do tego emitowany z niego hałas jest nieporównywalnie niższy od hałasu podobnych silników 150W.

O nas

logo-footer

Bogaty materiał wiedzy z dziedziny wyciskarek do soków. Dzięki nam, poznasz najlepsze techniki, przepisy oraz porady. Wybór odpowiedniej wyciskarki również nie będzie już problemem.

Często czytane

Rukola - jakie ma właściwości i składniki odżywcze?
Wyciskarka do soków Cooksense HD 8801
Wyciskarka Cooksense HD

Świeże newsy branżowe

Wyciskarka do soków Hurom HP
Domowy jogurt w prosty sposób
Hurom Alpha – rynkowa nowość
© Copyright portaldomi.pl 2016 All Rights Reserved.