Z ostatniej chwili

Hurom Alpha – rynkowa nowość

Hurom

Hurom jest niekwestionowanym liderem na rynku wyciskarek do soków. To marka, która od ponad czterech dekad nieprzerwanie pracuje nad ulepszaniem swojego produktu, dzięki czemu klienci mogą otrzymywać lepszy sok i wydajniejsze oraz łatwiejsze w obsłudze urządzenie, a to wszystko przekłada się poprawę jakości życia osób korzystających z wyciskarek Hurom. Kolejny produkt firmy znów staje się drogowskazem dla rozwoju całej branży.

Hurom Alpha Model HW Pro

Wyciskarki Hurom był urządzeniem często określanym mianem idealnego i nie spodziewano się, by w krótkim czasie pojawił się jego następca. Było to urządzenie wykorzystywane przez profesjonalistów, więc mogło się wydawać, że przez długie lata na rynku będzie królować tylko HW Pro. Zima 2016 zapowiada się jednak na bardzo gorący okres w świecie wyciskarek do soku. Jest tak za sprawą zapowiedzianego modelu alfa, który ma otwierać zupełnie nową generację wyciskarek.

Cały czas jeszcze nie do końca wiadomo, jak dokładnie będzie wyglądała nowa wyciskarka marki Hurom. Spekuluje się, że będzie to urządzenie tylko dla najzamożniejszych i najwięcej wymagających od urządzeń gospodarstwa domowego klientów, ale podnoszone są także głosy, że Alpha ma się stać momentem przełomowym i dostarczyć świeży sok owocowy pod wszystkie strzechy.

Wyciskane soki

Wyciskarka do soków

Wiemy na pewno, że w Alphie zastosowane będzie wiele z technologii znanych już w obecnie dominującym na rynku modelu. Jedna rzecz, którą wiemy na pewno, to fakt, że urządzenie będzie posiadało nowy zestaw akcesoriów podnoszący jego wydajność i równocześnie zmniejszający skalę pienienia się produkowanego soku. Poprawi to jego wartości odżywcze i czas przechowywania. Zmiany dotkną też designu. Najprawdopodobniej zobaczymy przezroczystą tubę wsadową, która ma przejść także techniczne modyfikacje, na razie jeszcze jednak nie ujawnione.

Najważniejsze ma tutaj być usprawnienie podawania owoców i warzyw, które ma nie wymagać już takiego upychania, jak to było we wcześniejszych modelach. Wiele osób na pewno doceni także odświeżony design, który jest naturalnie bardzo ważny, ale należy go traktować tylko jako dodatek, wartość dodaną do wysokiej klasy wyciskarki. Pod względem jakości wykonania i użytych materiałów Alpha nie będzie odbiegała od standardów firmy.

O nas

logo-footer

Bogaty materiał wiedzy z dziedziny wyciskarek do soków. Dzięki nam, poznasz najlepsze techniki, przepisy oraz porady. Wybór odpowiedniej wyciskarki również nie będzie już problemem.

Często czytane

Rukola - jakie ma właściwości i składniki odżywcze?
Wyciskarka do soków Cooksense HD 8801
Wyciskarka Cooksense HD

Świeże newsy branżowe

Wyciskarka do soków Hurom HP
Domowy jogurt w prosty sposób
Hurom Alpha – rynkowa nowość
© Copyright portaldomi.pl 2016 All Rights Reserved.